MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kniv 5166356
nr 516 6356
Kniv
Lenght: ()
Orientalisk, längd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 800
Monday Mars 31 2008
at 17:52:08
100 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr